Salming Miles Men 8,5

Pánské běžecké boty Salming Miles Men Tě donesou dál. Důvodem pro vytvoření Salming Miles bylo rozšíření naší nabídky běžecké obuvi o více tlumený model, který je však v maximálním souladu s konceptem a principy Salming Natural Running.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
3 999 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 959 Kč
153,54 €
Cena dnes:
3 999 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Miles Men
Váš výběr: 8,5
Varianty produktu: (1)
Velikost obuvi - EU

Pánské běžecké boty Salming Miles Men Tě donesou dál. Důvodem pro vytvoření Salming Miles bylo rozšíření naší nabídky běžecké obuvi o více tlumený model, který je však v maximálním souladu s konceptem a principy Salming Natural Running. Tato bota je konstruována tak, aby vydržela ty nejdelší vzdálenosti na silnicích a zpevněných cestách. Model Miles má drop (sklon od paty ke špičce) 4mm, ale v porovnání s naším nejpopulárnější modelem Distance má jak pod patou, tak po špičkou mnohem vyšší tlumící vrstvu, která je navíc tvořena ze zcela nové vysoce adaptabilní směsi materiálů s názvem Recoil. Oproti modelu Distance nabízejí Miles více prostoru v oblasti špičky boty, díky čemuž se přední části chodidla může patřičně roztáhnout a z biomechanického hlediska pracovat mnohem efektivněji.

Pánské běžecké boty Salming Miles Men 8,5 je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 3 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 18.8.2017, nebo si Salming Miles Men můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Salming Miles Men dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pánské běžecké boty Salming Miles Men 8,5? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Salming Miles Men 8,5

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč