Bauer Performance SR 44

celkem 6 obrázků

Brankářské brusle Bauer PERFORMANCE jsou novinkou sezóny 2012/13. Tento model je určený především hobby brankářům ledního hokeje.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
7 390 Kč
Ušetříte:
2 267 Kč (31%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
196,10 €
Cena dnes jen:
5 123 Kč
Logo výrobce: Bauer
Autorizovaný prodejce produktu Bauer Performance SR
Váš výběr: 44
Varianty produktu: (1)
Velikost

Brankářské brusle Bauer PERFORMANCE jsou novinkou sezóny 2012/13. Tento model je určený především hobby brankářům ledního hokeje. Tech mesh konstrukce skeletu se dokáže přizpůsobit vaší noze vždy tak, abyste při pohybech necítili žádný odpor. Novinkou jsou přepracované horní hrany v oblasti kotníku, které byly vyrobeny tak, aby se nezařezávaly - zvýšení flexibility a rozsahu pohybu. Brankářské brusle Bauer PERFORMANCE disponují novým, pohodlným jazykem, který je oproti loňským modelům rozšířený, aby nedocházelo k nežádoucímu zařezávání tkaniček. Novinkou u brankářských bruslí Bauer PERFORMANCE je možnost výměny nožů (u dřívějších modelů bylo nutné měnit celý skelet).

Brankářské brusle Bauer Performance SR 44 je k dispozici skladem dnes pouze za 5 123 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 29.8.2017, nebo si Bauer Performance SR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Bauer Performance SR dnes a ušetřete 2 267 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu brankářské brusle Bauer Performance SR 44? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Bauer Performance SR 44

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč