Bauer Supreme ONE.4 YTH ramena L

celkem 7 obrázků

Hokejové chrániče ramen Bauer Supreme ONE.4 YTH, základní model dětských chráničů řady Supreme. Řada Suprene ONE.4 je určena pro začátečníky a rekreační hráče. Lehká vesta s výborným chráněním, ideální volba pro malé hokejisty.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
21.8.2017
Značka:
Běžná cena:
529 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
20,26 €
Cena dnes jen:
529 Kč
Logo výrobce: Bauer
Autorizovaný prodejce produktu Bauer Supreme ONE.4 YTH ramena
Váš výběr: L
Varianty produktu: (1)
Velikost

Oblíbené chrániče ramen Bauer Supreme ONE.4 YTH. Základní model dětských chráničů řady Supreme. Řada Suprene ONE.4 je určena pro začátečníky a rekreační hráče. Lehká vesta s výborným chráněním, ideální volba pro malé hokejisty.


Nový výrobní proces firmy Bauer chrání hráče, který rány rozdává tak i toho, který je přijímá. Tohoto bylo dosaženo vložením HD pěnové desky do chrániče ramen a páteře, čímž došlo k redukci účinku nárazu o 25% oproti tradičně konstruovaným chráničům. Anatomicky tvarované pláty chráničů ramen. Perforované pěnové pláty chránící oblast žeber. Hydrofobní vystélka: unikátní materiál odpuzující vodu, který pomáhá regulovat teplotu těla a omezuje tvorbu bakterií.

Chrániče ramen Bauer Supreme ONE.4 YTH ramena L je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 529 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si Bauer Supreme ONE.4 YTH ramena můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Bauer Supreme ONE.4 YTH ramena dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Chrániče ramen Bauer Supreme ONE.4 YTH ramena L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Bauer Supreme ONE.4 YTH ramena L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč