Coghlan´s Power Pack 6000 mAh

Nabíjecí baterie Coghlan´s Power Pack má tři typy dobíjení. USB výstup umožňující dobíjení většiny přístrojů MP3, Smartphone, GPS, digitálních fotoaparátů a tabletů.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 776 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
207 Kč (12%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
60,15 €
Cena dnes jen:
1 569 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Autorizovaný prodejce produktu Coghlan´s Power Pack 6000 mAh

Nabíjecí baterie Coghlan´s Power Pack má tři typy dobíjení. USB výstup umožňující dobíjení většiny přístrojů MP3, Smartphone, GPS, digitálních fotoaparátů a tabletů. Lithium-polymerová baterie se dobíjí z počítače prostřednictvím USB kabelu s micro USB, který je součástí dodávky. 10 minut dobíjení na slunci pomocí solárního panelu 11x3 cm umožní 10 minut hovoru. 1 minuta otáčení kličkou dynama umožní 10 minut hovoru. Baterie plně dobitá prostřednictvím USB umožní třikrát dobít mobilní telefon. Integrovaná vysoce svítivá LED svítilna. LED indikátor stavu nabíjení. Pouzdro je odolné proti vlhkosti a může být umístěno do batohu i kapsy saka.

Nabíjecí baterie Coghlan´s Power Pack 6000 mAh dnes za pouhých 1 569 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Coghlan´s Power Pack 6000 mAh objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 29.8.2017. Nákupem dnes ušetříte 207 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Nabíjecí baterie Coghlan´s Power Pack 6000 mAh? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s Power Pack 6000 mAh

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč