Go Travel Worldwide Earthed

celkem 6 obrázků

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed je univerzální uzemněný cestovní adaptér kompatibilní se zásuvkami ve více než 150 zemích světa. Je určeno pro většinu 2pólových a 3pólových amerických, evropských, britských, čínských a australských zástrček a zásuvek.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 260 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
231 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 019 Kč
39,45 €
Cena dnes:
1 029 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Worldwide Earthed

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed je univerzální uzemněný cestovní adaptér kompatibilní se zásuvkami ve více než 150 zemích světa. Je určeno pro většinu 2pólových a 3pólových amerických, evropských, britských, čínských a australských zástrček a zásuvek. Výběr vhodné destinace se provádí zmáčknutím horního tlačítka a výběrem příslušného výsuvného kolíku. Voltáž 110V - 250v / 1100W - 2500W (max 10A). Testováno pro bezpečné a snadné použití. Adaptér nepřevádí napětí. Je určeno pro následující země:Argentina, Bahamy, Belgie, Bermudy, Čile, Čína, Filipíny, Finsko, Francie, Gibraltar, Guatemala, Hong Kong, Chorvatsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Jižní Korea, Kajmanské ostrovy, Kanárské ostrovy, Kostarika, Kuba, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Malta, Maroko, Mauricius, Německo, Nigérie, Rakousko, Rusko, Řecko, Saudská Arábie, Seychelly, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Thajsko, Tunisko, Turecko, USA, Velká Británie (Spojené království), Venezuela, Vietnam a další země uvedené na příbalovém letáku.

Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed dnes za pouhých 1 029 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Go Travel Worldwide Earthed objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 29.8.2017. Nákupem dnes ušetříte 231 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Univerzální adaptér Go Travel Worldwide Earthed? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Worldwide Earthed

Hmotnost:189 g
Rozměr:71,5 x 65,5 x 51,5 mm
Barva:Bílá
Materiál:Plast
Dotaz k produktu:

Go Travel Worldwide Earthed

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč