Fitness

Vybavení pro fitness je tvořeno řadou nezbytných pomůcek. Především jde o činky čí zátěže, posilovací věže, rotopedy či běžecké trenažéry, bez kterých se ve vašem fitness tréninku určitě nelze obejít. To stejné platí pro ergometry, eliptické trenažéry, cyklotrenažéry či běžecké trenažéry, možností je nevyčerpatelně. Můžete využít i steppery či posilovací lavice. Následují doplňky jako jsou gymnastické míče, sporttestery či zboží z kategorie SPA, jedná se o mobilní vířivky a chemii pro vířivky.

Fitness

Na SportCentralu najdete fitness centra v celé ČR, kde si své vybavení užijete.

Taky jste po uspěchaném pracovním týdnu unavení a rádi by jste si dopřáli relaxaci a jen tak odpočívali ? V tom případě pro vás máme to pravé a za skvělé ceny. Představuji vám Hanscraft mobilní vířivky.

Chodíte do fitka, pravidelně cvičíte, ale výsledky ne a ne se dostavit ? Pravděpodobně děláte něco špatně. Možná vám pomůže tento článek, ve kterém najdete naprosto základní informace pro úspěšné dosažení vašich výsledků. Jste-li začátečník nebo zatím pouze uvažujete, že začnete cvičit tak zde naleznete určitě spoustu odpovědí, která vám ušetří čas, peníze a hlavně zdraví.

Nově v naší nabídce naleznete doplňky výživy značky MaxxWin. Zajímá Vás co můžete konkrétně očekávat v naší nabídce a čím značka MaxxWin vyniká ? To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku.

Zpestřete si váš trénink na běžeckém pásu, eliptickém trenažéru nebo rotopedu. Pomocí zařízení Dual Kit bude trénink zábavou. Snadno propojíte váš smartphone s trenažérem a využíváte skvělé aplikace, díky kterým máte možnost trénovat téměř kdekoliv na světě.

Snažíte se efektivně zhubnout ? Zaměřte se také na tepovou frekvenci. Díky správné TF je aerobní aktivita účinnější. Více informací se dozvíte v následujícím článku.

Přinášíme exkluzivní rozhovor s Milanem Šádkem, nedávným vítězem Mr. Olympia Amateur 2014, který se s námi podělil o své zážitky, cíle a největší úspěchy ve své kariéře. Jak vypadá Milanův běžný den ? Co plánuje na příští rok a co by doporučil začátečníkům, kteří se rozhodli vstoupit do světa činek ? To vše nám Milan prozradil v rozhovoru, za který mu také děkujeme.

Creatine Ethyl Ester od firmy Extrifit můžu osobně doporučit. Suplementace měla pozitivní výsledky a to zejména na zlepšení fyzické síly.

Chcete se zúčastnit něčeho bláznivého ? Překonat sami sebe ? Tak neváhejte a přijďte na sportovní akci Universal Czech 2014, která se koná v sobotu 8.11.2014 v Brně.

Usilujete o nepřetržitou ochranu svalové hmoty s podporou regenerace ? Využijte noční protein NightPro Elite od firmy Amix Nutrition, která vytvořila účinný produkt s obsahem 6-ti různých zdrojů kvalitních bílkovin. Čím je tento protein výjmečný, co obsahuje a pro koho je vhodný se dozvíte v dnešním článku zaměřeném právě na novinku v naší nabídce a to již zmíněný NightPro Elite protein.

Nyní máte možnost si osobně prohlídnout naši nabídku doplňků výživy přímo u nás na prodejně ve Zlíně. Rádi Vám s výběrem poradíme a pomůžeme vybrat ten správný doplněk právě pro vás.

Setkání nejlepších kulturistických závodníků přímo v pražské TipSport aréně. Máte jedinečnou příležitost setkat se s těmi největšími z největších. Kai Greene, Phil Heath, Dennis Wolf a mnoho dalších. Nepropásněte příležitost a navštivte EVLS Pragie PRO 4.10.2014.

Rádi cvičíte, ale nemáte čas na navštěvování fitness center a pro domácí cvičení potřebné nástroje ? V tom případě vám doporučuji zakoupit si posilovací věž, s kterou procvičíte kompletně celé tělo a navíc je díky nastavitelné zátěži vhodná pro celou vaši rodinu.

Blíží se období, kdy většina cvičenců ať už na profesionální či rekreační úrovni usilují o kvalitní svalový objem. Pokud chcete efektivně nabrat svalovou hmotu, pomůže vám právě doplněk stravy ve formě kreatinu. Jak konkrétně kreatin funguje a čím je výjmečný se dozvíte v tomto článku.

V čem vyniká firma Reflex Nutrition ? Jaké produkty nabízí a čím jsou jedineční ? To vše a mnohem více se dozvíte v dnešním článku zaměřeném právě na výrobky této prestižní společnosti.

Uvažujete nad koupi rotopedu, ale nevíte jaký si vybrat v nepřeberném množství na trhu ? S tím Vám pomůžeme a právě proto vznikl tento článek. Rotoped „ušitý“ na míru právě pro vás už nebude problém sehnat.

Bílkoviny, sacharidy a tuky – tři hlavní složky ve výživě. Víte jakou zastávají roli v našem organismu, nebo které potraviny obsahují kvalitní zdroje ? To vše si dnes obecně popíšeme tak, aby to pochopil naprosto každý a věděl, které potraviny konzumovat a které doplňky výživy užívat.

Spokojení zákazníci jsou pro nás prioritou a proto pro vás rozšiřujeme naši nabídku. Nově u nás naleznete sekci doplňků výživy, na které neustále pracujeme. Těšit se můžete na spoustu nového a kvalitního zboží zejména ve zmíněné sekci doplňků stravy. Dále pro vás rozšiřujeme celkově fitness sekci, konkrétně posilovací stroje i se souvisejícím příslušenstvím.

Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Fitness
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč