Florbalové vybavení

Florbalovou sekci našeho webu tvoří široká nabídka sportovního vybavení pro florbal. Na své si zde přijdou všichni náruživí hráči florbalu, ať už jej hrají profesionálně či jen tak pro radost. Na našich stránkách najdete všechno potřebné pro tento sport. Vybrat si můžete florbalové hole, oblečení, obuv a další florbalové vybavení, které jsou pro floorball potřebné. Veškeré florbalové vybavení je pečlivě vybíráno, tak aby bylo kvalitní a uspokojilo všechny potřeby zákazníka. Nemusíte se tedy obávat, že by vám potěšení ze hry zkazila špatně vyrobená florbalová hůl či cokoli jiného. S naším florbalovým vybavením budete maximálně spokojeni. Velmi rádi vám poradíme s výběrem, pokud si nebudete sami jisti s nákupem. Florbalové vybavení si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Florbal

Na SportCentralu najdete florbalová hřiště v celé ČR, kde si své vybavení užijete.


Florbalové prvopočátky nás zavádějí do Skandinávie, konkrétně do Švédska, kde florbal v druhé polovině 20. století vymysleli. Jak je obecně známo, je florbal sportem podobným pozemnímu hokeji, který se hraje na hřišti o rozměrech 40x20m. Hřiště je ohraničeno 50cm vysokými mantinely a ke hře se mimo jiné využívá lehký, dutý, plastový míček. Jedná se o tzv. indorsport (hraje se převážně v hale). Každý tým má standardně 5 hráčů v poli + brankáře. Hráči při hře využívají florbalové hole (tzv. florbalky) a snaží se vsítit soupeři gól. Brankáři žádné hole nevyužívají a snaží se zabránit střelcům ve skórování pomocí svého těla, převážně rukama a nohama. Florbalové branky jsou 115cm vysoké, 160cm široké a 65cm hluboké. Jedno utkání je rozděleno na třetiny, kdy každá třetina trvá 20min. Mezi jednotlivými třetinami je vždy 10ti minutová přestávka.
Každý hráč by měl při hře využívat pravé florbalové vybavení, oblečení a obuv. Na našich webových stránkách naleznete veškeré vybavení na trénink jako florbalové hole, florbalové čepele, vaky, tašky, míčky, oblečení a obuv, která Vám pomůže odstartovat Vaši florbalovou kariéru. V případě, že se rozhodnete bránit soupeřům ve skórování, naleznete zde také brankářské vybavení, jako brankářské masky, vesty, kalhoty, chrániče, rukavice, suspenzory a další. Jestli uvažujete o postavení vlastního, domácího hřiště, můžete si u nás mimo jiné pořídit i branky a mantinely.
Ačkoliv světové florbalové trendy udávají Švédové, stává se florbal stále populárnějším sportem i v České republice a v poslední době si vydobyl statut svižného, zajímavého a energického sportu, který dokáže potěšit oko nejednoho diváka. Chystáte-li se začít svou florbalovou kariéru a nevíte jak na to, nebojte se obrátit na naše specialisty, kteří Vám rádi s výběrem vhodného florbalového vybavení poradí. V našem obchodě si vybere úplně každý od naprostých začátečníků, až po zkušené florbalové mazáky. Nabízíme florbalovou výbavu od značek Salming, Canadian, Exel, Jadberg a další.

Za kolébku florbalu je považováno Švédsko, ačkoli prvně se florbal objevil v USA. V 70. letech s tímto sportem začali švédští hokejisté, kteří ho hráli v letních měsících venku i v tělocvičnách. Hra se brzy rozšířila i do Finska a ze Skandinávie pak do evropských zemí. U nás se začal florbal rozvíjet v 90. letech. V roce 2008 jsme dokonce hostili mistrovství světa mužů a to v Ostravě a v Praze. Florbal je již řadu let oblíbeným sportem. Je zařazován do osnov tělesné výchovy, vzniká také spousta zájmových kroužků a rozšířil se i mezi dospělé.

Jelikož je tento sport tolik oblíbený, ani my nezůstáváme pozadu, a snažíme se poskytnout širokou nabídku sportovního vybavení pro florbal. Na své si na našem webu přijdou všichni náruživí hráči florbalu, ať už jej hrají profesionálně či jen tak pro radost. Na našich stránkách najdete všechno potřebné pro tento sport. Vybrat si můžete florbalové hole, oblečení a obuv a další doplňky, které jsou pro tento sport potřebné. Veškeré vybavení je pečlivě vybíráno, tak aby bylo kvalitní a uspokojilo všechny potřeby zákazníka. Nemusíte se tedy obávat, že by vám potěšení ze hry zkazila špatně vyrobená florbalová hůl či cokoli jiného. S naším florbalovým vybavením budete maximálně spokojeni. Velmi rádi vám také poradíme s výběrem, pokud si nebudete sami jisti s nákupem.

Víte, kdy vznikl a jak se vyvíjel kolektivní sport s názvem Florbal? Pokud ne, tak navštivte připravený článek, který Vás o tyto informace jistě obohatí.
Pokud hledáte kvalitní florbalovou hůl ověřenou zkušenými hráči, přečtěte si následující článek, který Vám poskytne rozšíření informace o nabízené florbalce značky Exel.

Chcete si vybrat vyhovující florbalovou hůl a nevíte jak postupovat? Připravený článek Vám ukáže na co se zaměřit, aby Vaše volba byla správná.

V připraveném článku naleznete přiblížení značky Salming zákazníkům a zajímavé nabídky od zmíněné značky. Pokud patří Salming k Vaší oblíbené značce, zaručeně si zde přijdete na své.

Představení známé florbalové značky Unihoc, která na trhu s florbalovým vybavením působí již od roku 1971. V připraveném článku naleznete unikátní florbalové hole, které jsou s hrdostí ozdobeny značkou Unihoc.

Pokud potřebujete vybrat kvalitní brankařskou výstroj za výhodnou cenu, přečtěte si následující článek, který Vás přiblíží do pozice florbalového brankáře. Naleznete zde rozšířenou nabídku brankařské výstroje, potřebnou pro bezpečné plnění brankařských povinností.

Florbalové novinky pro rok 2014 jsou již připravené na našem webu, kde si je každý z Vás může prohlédnout. Velmi zajímavé novinky nabízí značka Unihoc a Zone, které máme nyní skladem a mohou být ihned expedovány. Značka Salming nám pro letošní rok předvedla uchvacující brankařskou výzbroj, zvláště helmy jsou vyrobeny velmi profesionálně. Tohle a mnoho dalšího můžete naleznout v připraveném článku.

Sháníte kvalitní a zároveň cenově dostupnou florbalku, a nevíte jakou značku si vybrat? Vyzkoušejte některý z modelů od Jadbergu. Florbalky od Jadbergu se vyrábí z lehkého karbonu nebo kompozitu v délkách 97 až 99 cm a tvrdostech 25 – 30 mm.0 ks zboží: 0 Kč