SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 140 / Fialová

Dětský komplet Sensor Double Face patří mezi jedno z nejuniverzálnějších funkčních prádel v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto termoprádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
695 Kč
Ušetříte:
66 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
24,15 €
Cena dnes jen:
629 Kč
Logo výrobce: Sensor
Autorizovaný prodejce produktu SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet
Váš výběr: 140 / Fialová
Varianty produktu: (1)
Velikost
Barva

Dětský komplet Sensor Double Face patří mezi jedno z nejuniverzálnějších funkčních prádel v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto termoprádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi. Strana trička označená jako "plus" má povrch z micropolyesterového hedvábí, tento povrch se volí jako vnitřní tedy "na tělo" v případě teplejších podmínek. Strana trička označená jako "mínus" je tvořena micropolyesterovou střiží a volí se jako vnitřní strana při použití v chladnějších teplotách. Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami byl laboratorně změřen na 3,6°C.

Složení materiálu:

100% PES

Dětský komplet SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 140 / Fialová je k dispozici skladem dnes pouze za 629 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 23.8.2017, nebo si SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet dnes a ušetřete 66 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětský komplet SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 140 / Fialová? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

SENSOR DOUBLE FACE dětský komplet 140 / Fialová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Funkční prádlo
Telefon: 570570181


0 ks zboží: 0 Kč