Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g

Nutrend Creatine Monohydrate je jeden těch nejlepších surovin. Obsahuje špičkovou surovinu CREAPURE®, jejíž účinnost a kvalita je léty prověřena. CREATINE MONOHYDRATE je 100% čistý kreatin v sypké formě.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
570 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
21,85 €
Cena dnes jen:
570 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g
Používejte CREATINE MONOHYDRATE v tzv. kreatinových cyklech - 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Kreatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.
Doporučené dávkování: Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti je 5 g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku. Netréninkové dny: použijte 5 g ráno. Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Používejte vždy v kombinaci se sacharidy (např. společně s gainerem, zajistíte tak lepší využitelnost a efektivnost).

Použití: dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte ve sportovním nápoji. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 měsíců.

Doplněk stravy kreatin Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 570 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 24.8.2017, nebo si Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk stravy kreatin Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Výživa a nápoje
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč