BCB Adventure Water Filtration Bottle Černá

Filtrační lahev BCB Adventure Water Filtration Bottle je černá přenosná filtrační lahev o objemu 750 ml. Odstraňuje více než 99,9% všech nečistot z vody

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 376 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
186 Kč (14%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 178 Kč
45,58 €
Cena dnes:
1 190 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Water Filtration Bottle
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (1)
Barva

Filtrační lahev BCB Adventure Water Filtration Bottle je černá přenosná filtrační lahev o objemu 750 ml. Odstraňuje více než 99,9% všech nečistot z vody. Využívá technologie vesmírného programu NASA a přináší obrovské úspory ve srovnání s balenou vodou. Filtrační systém Water-to-Go™. Obsahuje jeden filtr. Vyrobeno z plastu, který neobsahuje BPA. Schváleno FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Lahev lze mýt v myčce. Životnost filtru je na 200 litrů vody nebo 3 měsíce, poté jej nutné jej vyměnit. Biologicky rozložitelná membrána filtru zachycuje bakterie, viry, prvoky, fluoridy, chlor, nemoci přenášené vodou, těžké kovy a zápach. Výsledky filtrace byly potvrzeny zkušebnami v Evropě, Americe a Asii.

Filtrační lahev BCB Adventure Water Filtration Bottle Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 1 190 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 24.8.2017, nebo si BCB Adventure Water Filtration Bottle můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Water Filtration Bottle dnes a ušetřete 186 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Filtrační lahev BCB Adventure Water Filtration Bottle Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

BCB Adventure Water Filtration Bottle Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč