BCB Adventure Water To Go 3in1 Růžová

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 je transparentní přenosná filtrační lahev 3 in 1 o objemu 500 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody. Je to stylový praktický doplněk, který by neměl chybět na žádné cestě ani při každodenních aktivitách.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
725 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
26 Kč (4%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
26,77 €
Cena dnes jen:
699 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Water To Go 3in1
Váš výběr: Růžová
Varianty produktu: (1)
Barva

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 je transparentní přenosná filtrační lahev 3 in 1 o objemu 500 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody. Je to stylový praktický doplněk, který by neměl chybět na žádné cestě ani při každodenních aktivitách. Přináší obrovské úspory ve srovnání s balenou vodou. Má filtrační systém Water-to-Go™ ( http://www.watertogo.org/). Zanechá pouze čistou nezávadnou vodu. Lahev je lehká a opakovaně použitelná s ergonomickým designem a úchopem. Životnost filtru je na 130 litrů vody nebo 2 měsíce, poté jej nutné jej vyměnit. Obsahuje jeden filtr. Zachycuje bakterie, viry, chlor, těžké kovy, fluoridy, měď, nepříjemné chutě a zápach. Je vyrobeno z plastu, který neobsahuje BPA. Před použitím aktivujte filtr namočením do vody minimálně na 15 minut.

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 Růžová je k dispozici skladem dnes pouze za 699 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si BCB Adventure Water To Go 3in1 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Water To Go 3in1 dnes a ušetřete 26 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 3in1 Růžová? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BCB Adventure Water To Go 3in1 Růžová

Hmotnost:98 g
Objem/obsah:500 ml
Materiál:Plast
Dotaz k produktu:

BCB Adventure Water To Go 3in1 Růžová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč