BCB Adventure Water To Go 750ml

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml camo je přenosná filtrační lahev o objemu 750 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody. Má povrch s pryžovou vrstvou pro lepší úchop.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 255 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
276 Kč (22%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
37,50 €
Cena dnes jen:
979 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Water To Go 750ml

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml camo je přenosná filtrační lahev o objemu 750 ml odstraňující více než 99,9% všech nečistot z vody. Má povrch s pryžovou vrstvou pro lepší úchop. Využívá technologie vesmírného programu NASA a přináší obrovské úspory ve srovnání s balenou vodou. Má filtrační systém Water-to-Go™ ( http://www.watertogo.eu/). Obsahuje jeden filtr. Je vyrobeno z plastu, který neobsahuje BPA. Lahev lze mýt v myčce. Životnost filtru je na 200 litrů vody nebo 3 měsíce, poté jej nutné jej vyměnit. Má biologicky rozložitelnou membránu filtru. Zachycuje bakterie, viry, prvoky, fluoridy, chlor, nemoci přenášené vodou, těžké kovy a zápach. Výsledky filtrace byly potvrzeny zkušebnami v Evropě, Americe a Asii. Před použitím aktivujte filtr namočením do vody minimálně na 25 minut.

Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml je k dispozici skladem dnes pouze za 979 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 24.8.2017, nebo si BCB Adventure Water To Go 750ml můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Water To Go 750ml dnes a ušetřete 276 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Filtrační lahev BCB Adventure Water To Go 750ml? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BCB Adventure Water To Go 750ml

Objem/obsah:750 ml
Barva:maskovací
Materiál:plast / pryž
Dotaz k produktu:

BCB Adventure Water To Go 750ml

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč