Morakniv Bushcraft Black SRT

Dýka Morakniv Bushcraft Black SRT je švédská dýka velmi vysoké kvality s typickou skandinávskou čepelí. Nůž spojený s uměním přežití v divočině a jejímu porozumění, ale i s pohodlným pobytem v přírodě.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 441 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
182 Kč (13%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 246 Kč
48,22 €
Cena dnes:
1 259 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv Bushcraft Black SRT

Dýka Morakniv Bushcraft Black SRT je švédská dýka velmi vysoké kvality s typickou skandinávskou čepelí. Nůž spojený s uměním přežití v divočině a jejímu porozumění, ale i s pohodlným pobytem v přírodě. Nůž je optimálně adaptovaný na procvičování dovedností při přežití, jako je rozdělání ohně, stopování, lov a rybolov nebo vybudování přístřeší. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58.

Ostří je odolnější proti opotřebení a je potažené černou vrstvou, která chrání proti korozi. Horní část čepele lze použít jako ocílku spolu s magnéziovým podpalovačem pro rozdělání ohně, hrana čepele je speciálně pro tento účel naostřena. Solidní, masivní trn poskytuje maximální odolnost proti nárazu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s vroubky je vyrobená z odolného plastu černé barvy. Rukojeť je potažena vrstvou měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu. Záštita o délce 3,5 cm zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Černé plastové pouzdro. Opora pro palec pro snadnější vytažení nože. Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok. Klip na opasek, který je možné zaměnit za plastový úchyt.

Dýka Morakniv Bushcraft Black SRT je k dispozici skladem dnes pouze za 1 259 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 25.8.2017, nebo si Morakniv Bushcraft Black SRT můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv Bushcraft Black SRT dnes a ušetřete 182 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dýka Morakniv Bushcraft Black SRT? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Bushcraft Black SRT

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč