Morakniv Pathfinder

Dýka Morakniv Pathfinder je nejnovější model švédské dýky Morakniv určený spojený nejen s uměním přežití v divočině a jejímu porozumění, ale i s pohodlným pobytem v přírodě. Nůž je optimálně adaptovaný na procvičování dovedností při přežití, jako je rozdělání ohně, stopování, lov a rybolov nebo vybudování přístřeší.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 276 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
427 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 831 Kč
70,82 €
Cena dnes:
1 849 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv Pathfinder

Dýka Morakniv Pathfinder je nejnovější model švédské dýky Morakniv určený spojený nejen s uměním přežití v divočině a jejímu porozumění, ale i s pohodlným pobytem v přírodě. Nůž je optimálně adaptovaný na procvičování dovedností při přežití, jako je rozdělání ohně, stopování, lov a rybolov nebo vybudování přístřeší. Čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli C100, která déle drží ostrost a je kalená na HRC 58-60. Ostří je potažené černou vrstvou, která chrání proti korozi. Horní část čepele lze použít jako ocílku pro magnéziový podpalovač na rozdělání ohně, hrana čepele je speciálně pro tento účel uzpůsobena. Rukojeť je potažena vrstvou měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu. Pouzdro má dýka z odolného nylonu a umožňuje uchycení pomocí MOLLE systému.

MOLLE systém:

-zkratka pro MOdular Lightweight Load-carrying Equipment (modulární lehké nosné zařízení), využívané ozbrojenými složkami NATO, zejména v britské armádě a armádě Spojených států. MOLLE využívá řadu popruhů, které umožňují připojení kompatibilního vybavení a příslušenství.

Dýka Morakniv Pathfinder je k dispozici skladem dnes pouze za 1 849 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 24.8.2017, nebo si Morakniv Pathfinder můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv Pathfinder dnes a ušetřete 427 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dýka Morakniv Pathfinder? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Morakniv Pathfinder

Délka:224 mm
Délka čepele:109 mm
Dotaz k produktu:

Morakniv Pathfinder

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč