BBB CombiPack

Podsedlová brašna BBB CombiPack vyrobena z nejlepších materiálů a skvělých vlastností. Červený interiér umožňuje lepší viditelnost obsahu. Elastický pásek a vnitřní kapsa pomáhá lépe zorganizovat uspořádání obsahu. Zamykatelný a voděodolný zip pro maximální bezpečnost. Speciální pásek na blikačku integrovaný s reflexním logem BBB.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
749 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
50 Kč (7%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
26,77 €
Cena dnes jen:
699 Kč

Podsedlová brašna BBB CombiPack vyrobena z nejlepších materiálů a skvělých vlastností. Červený interiér umožňuje lepší viditelnost obsahu. Elastický pásek a vnitřní kapsa pomáhá lépe zorganizovat uspořádání obsahu. Zamykatelný a voděodolný zip pro maximální bezpečnost. Speciální pásek na blikačku integrovaný s reflexním logem BBB. T-Buckle systém upnutí. Jednoduchá montáž i demontáž.

Podsedlová brašna BBB CombiPack je k dispozici skladem dnes pouze za 699 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si BBB CombiPack můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BBB CombiPack dnes a ušetřete 50 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Podsedlová brašna BBB CombiPack? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

BBB CombiPack

Velikost:S
Uchycení:T-Buckle systém + 1 oko na suchý zip
Dotaz k produktu:

BBB CombiPack

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč