Steelflex PlateLoad line PLLE

Posilovací stroj Steelflex PlateLoad line PLLE jeurčený pro předkopávání nohou v sedě, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování, odolná povrchová úprava.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
36 389 Kč
Ušetříte:
17 399 Kč (48%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
18 800 Kč
727,31 €
Cena dnes:
18 990 Kč

Posilovací stroj Steelflex PlateLoad line PLLE jeurčený pro předkopávání nohou v sedě, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování, odolná povrchová úprava. Steelflex PlateLoad line PLLE disponuje kvalitním vysokým polstrováním sedáku a opěrky, rukojeti jsou opatřeny kvalitním pěnovým materiálem a protiskluzové nohy zaručují vyšší stabilitu během cvičení. 100° úhel mezi sedákem a opěrkou zaručuje vyšší pohodlí a posilování se tak stává efektivnější. Válce opěr nohou jsou vyrobeny z kvalitního pěnového materiálu s protiskluzovou úpravou a lze je nastavit až čtyřmi pozicemi. Obě části nohou lze používat samostatně nebo současně. Posilovací stroj je opatřen bezpečnostními kryty šroubů, kvalitními ložisky, které mají těsnění po celém obvodu a trny pro náhradní posilovací kotouče. Steelflex PlateLoad line PLLE je vhodný pro komerční i nekomerční využití.POZOR! Kotoučové závaží není součástí posilovacího stroje! Technický popis: posilovač nohou pomocí předkopávání robustní konstrukce z karbonové oceli S25C-S30C rám: oválné trubky 50 × 100 mm povrch stříkaný elektrostatickou práškovou barvou vysoké polstrování sedáku a opěry potažené kůží (polyuretan + PVC kůže) rukojeti potažené pěnovým materiálem válce opěr nohou vyrobené z pěnového materiálu s protiskluzovou úpravou možnost nastavení opěr nohou se čtyřmi pozicemi kvalitní ložiska s těsněním po celém obvodu bezpečnostní krytky šroubů čtyři trny pro náhradní kotouče 100° úhel mezi sedákem a opěrkou hmotnost: 79 kg nosnost jednoho ramene: 150 kg rozměr: délka 132cm × šířka 124 cm × výška 106 cm určené pro olympijské kotouče (50 mm) vhodné pro komerční a nekomerční využití

Posilovací stroj Steelflex PlateLoad line PLLE je k dispozici skladem dnes pouze za 18 990 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 23.8.2017, nebo si Steelflex PlateLoad line PLLE můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Steelflex PlateLoad line PLLE dnes a ušetřete 17 399 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Posilovací stroj Steelflex PlateLoad line PLLE? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Steelflex PlateLoad line PLLE

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Posilovací věže
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč