Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue 2.5L nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
329 Kč
Ušetříte:
33 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,35 €
Cena dnes jen:
296 Kč
Logo výrobce: Campingaz
Autorizovaný prodejce produktu Campingaz InstaBlue Standart 2.5L
Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standard 2.5L nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné,neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž.

Dávkování:
Při dávkování je třeba počítat 1 plné víčko od lahve Instablue na každý 1 litr odpadu. Tj.počítáme-li, že zcela naplníme odpadní nádrž 20L odpadu, je potřeba dát před použitím do spodní nádrže 20 plných víček koncentrátu nebo 200 ml koncentrátu (1 víčko = 10 ml). Uzávěr je opatřen dětskou pojistkou proti snadnému otevření.

Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standart 2.5L dnes za pouhých 296 Kč je skladem na provozovně a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Pokud si Campingaz InstaBlue Standart 2.5L objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 24.8.2017. Nákupem dnes ušetříte 33 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standart 2.5L? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Objem:2,5 l
Dotaz k produktu:

Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč