Doporučujeme

Předchozí položkyDalší položky
všechny sportovní značky

Sportovní značky

LoapPumaTempishK2CrocsAlpine ProHusky
Sportovní potřeby a sportovní vybavení přináší sport obchod Sportilo.cz

Sportovní potřeby nakupujte výhodně a pohodlně u odborníků na sportovní vybavení. Internetový sportovní obchod sportilo.cz Vám denně nabízí kvalitní a levné sportovní potřeby pro všechny typy sportovních aktivit. Sportovní vybavení je Vám nabízeno v samostatných sekcích rozdělených podle druhu sportovní aktivity nebo typu sportovní značky.

V sekci outdoorového vybavení, Vám sport shop sportilo.cz nabízí komplexní výběr vybavení pro outdoorové aktivity značek Husky, Pinguin, Loap, Trimm, Apline Pro nebo Coleman. Nakupovat můžete kvalitní stany, spacáky, karimatky, outdoorové oblečení, outoorovou obuv nebo funkční prádlo. Sportovní obuv Adidas stejně jako sportovní boty Puma nebo Botas nakupujte v sekci sportovních bot. Značkové sportovní oblečení vhodné nejen pro sportování vybírejte v sekci oděvů pro sport. Pro milovníky jízdy na kolečkových bruslích máme kompletní nabídku fitness inline bruslí, dětských kolečkových bruslí a inline doplňků značek Tempish, Powerslide nebo K2. Florbalové vybavení je k dispozici v sekci florbalu, kde najdete florbalové hole, brankářské vybavení a další vybavení pro florbal značek Salming, Exel nebo Canadien. Pro příznivce zimních sportů máme snowboardy, lyžařské helmy a brýle spolu s lyžařským oblečením. Ve fitnessové sekci sport shopu sportilo.cz najdete rotopedy, ergometry, steppery a další fitness vybavení značky Kettler pro domácí trénink. Nakupujte sport online!

Zpestřete si váš trénink na běžeckém pásu, eliptickém trenažéru nebo rotopedu. Pomocí zařízení Dual Kit bude trénink zábavou. Snadno propojíte váš smartphone s trenažérem a využíváte skvělé aplikace, díky kterým máte možnost trénovat téměř kdekoliv na světě.

Snažíte se efektivně zhubnout ? Zaměřte se také na tepovou frekvenci. Díky správné TF je aerobní aktivita účinnější. Více informací se dozvíte v následujícím článku.0 ks zboží: 0 Kč