Snowboardové vázání pro muže

Správné pánské snowboardové vázání vám usnadní jízdu. Je třeba si ujasnit, jak budete na snowboardu jezdit. Jestli jste začátečníci a teprve se učíte sjíždět svah je pro vás vhodnější vázání s vyšší patkou, které lépe drží nohu, naopak pokud jste pokročilí snowboardisti a chcete zkoušet na snowboardu skoky a jiné triky je lepší koupit si vázání s nižší patkou, které umožňuje větší pohyb pro nohu. Sportovní obchod Sportilo.cz se snaží uspokojit všechny snowboardové nadšence a nabízí široký sortiment vázání od známých značek jako je například Gravity, HEAD, K2 a další. Tito výrobci se na snowboardy a vybavení specializují, a proto jsou profesionály ve svém oboru. Všechno nabízené zboží je tedy zárukou dobré kvality i ceny! Stylový design pak zaručuje, že si vybere zaručeně každý snowboardista. Snowboardové vázání pro muže si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Jak vybírat snowboardové vázání

Snowboardové Vázání vždy kupujeme až poté, co jsme vybrali boty, a to proto, že ne všechny boty pasují do všech vázání. Opět je důležité si promyslet, jakým stylem chcete na snowboardu jezdit. Pro rychlou jízdu zvolte tvrdé vázání, pro začátečníky a příznivce freestyle ježdění doporučujeme měkké vázání. Nejprodávanější jsou vázání od firem Westige, Lamar a Sims. Široký sortiment snowboardových vázání pro ženy, muže i děti, včetně jmenovaných značek, najdete na e-shopu sportilo.cz. Doporučujeme volit stejnou značku bot a vázání.

Tvrdé snowboardové vázání zajistí opravdu pevný kontakt boty se samotným snowboardem, a proto vyniká skvělým přenášením váhy. Kombinuje se pouze s tvrdými botami a je vhodné spíše pro pokročilé jezdce. Stejně jako tvrdé boty, i tvrdé vázání je nejčastěji užíváno profesionály.

Měkké snowboardové vázání Vám dovolí více volnosti při tricích a skocích, ale lze jej použít i pro běžnou jízdu na sjezdovce. Je vhodné jak pro začátečníky, a to především na dámské a dětské snowboardy, tak pro pokročilé jezdce.
Snowboardové vázání si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Pro muže - značky


0 ks zboží: 0 Kč