Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks

Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT150 4ks je sada 4 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatloukání nevznikají ostré hrany, které by mohly poškodit stan. V běžné půdě mohou být kolíky upevněny rukou nebo nohou. Materiál kolíku je vysoce kvalitní a neláme se.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
310 Kč
Ušetříte:
21 Kč (7%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,07 €
Cena dnes jen:
289 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks

Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT150 4ks je sada 4 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatloukání nevznikají ostré hrany, které by mohly poškodit stan. V běžné půdě mohou být kolíky upevněny rukou nebo nohou. Materiál kolíku je vysoce kvalitní a neláme se. Pokud je narušen původní tvar, zpět ho lze vrátit umístěním do trouby při teplotě 160°C na dobu 5 min. Vyrobeno ve Švýcarsku, kde je zaručena funkčnost všech výrobků Piranha. Výrobek je bezpečný pro děti, nemá žádné ostré hrany. Při výrobě je vynaloženo 15x méně energie než u kovových kolíků a je šetrná k životnímu prostředí. Kolík má na délku o 50% vyšší pevnost v krutu než jiné stanové kolíky. Ideální je pro běžné stanování, turistiku a kempování.

Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks je k dispozici skladem dnes pouze za 289 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 23.8.2017, nebo si Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks dnes a ušetřete 21 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks

Hmotnost:58 g
Materiál:NT Piranha plast
Délka:150 mm
Obsahuje:4 kolíky
Dotaz k produktu:

Swiss Piranha ultralehký stanový kolík RT150 4ks

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč