Easy Camp Image X-Ray stanDárek zdarma

Festivalový stan Easy Camp Image X-Ray je lehký stan pro všechny s jasným pohledem na nezávislý svobodný životní styl. Ideální pro mladé lidi bez konvencí a jednotlivce, kteří mají rádi festivaly a dobrodružství s přáteli.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 920 Kč
Ušetříte:
923 Kč (32%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
76,56 €
Cena dnes jen:
1 997 Kč
Logo výrobce: Easy Camp
Autorizovaný prodejce produktu Easy Camp Image X-Ray stan
Dnes ve středu 23. 8. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

Festivalový stan Easy Camp Image X-Ray je lehký stan pro všechny s jasným pohledem na nezávislý svobodný životní styl. Ideální pro mladé lidi bez konvencí a jednotlivce, kteří mají rádi festivaly a dobrodružství s přáteli. Má svěží kreativní design, výrazné barevné kombinace, moderní styl s retro motivy. Festivalový stan z kolekce Carnival je určený pro 2 osoby. Jednostěnná konstrukce s podlepenými švy pro maximální ochranu proti pronikání vlhkosti. Integrovaná podlážka se síťovinou ve vchod umožňující proudění vzduchu a poskytují ochranu před hmyzem. Má velkoryse pojatý vstup. Nástěnné festivalově laděné fotografické tisky s mírně drzým humorem. Retardér ohně (materiál splňuje všechny nejnovější předpisy pro materiály na stany). Odolná ocelová konstrukce a počet osob je doporučený pro zajištění pohodlného spánku.

Festivalový stan Easy Camp Image X-Ray stan je k dispozici skladem dnes pouze za 1 997 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 29.8.2017, nebo si Easy Camp Image X-Ray stan můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Easy Camp Image X-Ray stan dnes a ušetřete 923 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Festivalový stan Easy Camp Image X-Ray stan? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Easy Camp Image X-Ray stan

Hmotnost:2,4 kg
Rozměr ve sbaleném stavu:62 x 12 cm
Konstrukce:ocel 16 mm
Vodní sloupec:1500 mm
Dotaz k produktu:

Easy Camp Image X-Ray stan

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč