Agressive inline brusle

V této kategorii nabízíme kolečkové brusle pro agresivní jízdu. Jsou určeny zejména pro ty, které nebaví dlouhé fitness vyjížďky, ale vyhledávají raději adrenalinovou jízdu v parcích a na rampách. Hodí se pro provádění různých skoků a sjíždění zábradlí a jiných překážek. Aggressive brusle jsou vyrobeny tak, aby odolávaly vyšší zátěži a drsnějšímu zacházení. Z toho důvodu jsou aggressive inline brusle těžší a mají menší kolečka s vysokou tvrdostí (50-60 mm). Bota je obvykle vyrobena z plastového skeletu s vnitřní pěnou. V kategorii můžete vybírat ze značek Tempish, K2 a Powerslide.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Agressive inline brusle - značky


0 ks zboží: 0 Kč