Nutrend Tyrosine 120 tablet

Tablety pro fyzický i psychický výkon Nutrend Tyrosine 120 jsou moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatížené jedince s antikatabolickým účinkem. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém a psychickém výkonu a současně zlepšuje jeho efektivitu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
460 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
20 Kč (5%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,37 €
Cena dnes jen:
440 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend Tyrosine 120 tablet

Tablety pro fyzický i psychický výkon Nutrend Tyrosine 120 jsou moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatížené jedince s antikatabolickým účinkem. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém a psychickém výkonu a současně zlepšuje jeho efektivitu. Napomáhá při zvýšení motivace a stimulace pro fyzický výkon, urychlení regenerace, zvyšování fyzické výkonnosti při stavech mentální a psychické únavy, „spalování“ a redukci nadváhy, budování antistresové bariéry organismu.

Tablety pro fyzický i psychický výkon Nutrend Tyrosine 120 tablet dnes za pouhých 440 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Nutrend Tyrosine 120 tablet objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 1.3.2018. Nákupem dnes ušetříte 20 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Tablety pro fyzický i psychický výkon Nutrend Tyrosine 120 tablet? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Nutrend Tyrosine 120 tablet

Počet kusů:120
Dotaz k produktu:

Nutrend Tyrosine 120 tablet

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Výživa a nápoje
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč