Batohy pro inline

Při inline bruslení je zaměstnáváno celé tělo a v pohybu jsou ruce i nohy. Je velmi nepříjemné, pokud musíte při bruslení držet v ruce například lahev s pitím či jiné předměty. Právě pro tyto případy je dobré využít batoh speciálně navržený jen pro inline bruslení. Výrobci sledují také nejnovější módní trendy, takže i s inline batohem budete vypadat dobře. A co víc! Po skončení bruslení jednoduše uložíte brusle do batohu nebo do tašky a máte po starostech.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Batohy pro inline - značky


0 ks zboží: 0 Kč