Běžecké boty pro ženy

Dámské běžecké boty známých značek Adidas, Alpine pro, Botas, Loap a Zoot nabízí preciznost a pohodlí, a také boty speciálně navržené pro dámskou nohu. Jsou lehké, prodyšné a dostupné nejen v neutrálních barvách, ale také ve svěžích odstínech modré, růžové nebo fialové. Mají velmi kvalitní odpruženou podrážku vhodnou pro běh samotný, ale využití je víceméně univerzální, protože běh je součástí téměř každého sportu. Boty vám nemusí nutně sloužit jen jako obuv běžecká, je vhodná také jako obuv volnočasová. Naopak nabízíme i běžecké boty určené speciálně pro běžecké sporty, např. sprinterské tretry, boty pro orientační běh, maraton nebo triatlon. Naleznete zde i boty s pronační podporou, s rychlým šněrováním nebo bez šněrování. Běžecké boty pro ženy si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Jak si vybrat sportovní obuv?

Na každou pohybovou aktivitu je vhodný jiný typ obuvi, který nohy ochraňuje před zraněními a poskytuje jim dostatečné pohodlí při námaze, kterou vyvíjejí. Jak si však vybrat boty, které by vám nejvíce vyhovovaly?

Materiál sportovní obuvi
Při výběru sportovních bot byste měli přihlížet i na materiál. Pokud máte na výběr mezi více modely s minimálním rozdílem v ceně, vyberte si koženou botu, případně jiný přírodní materiál. Kůže je přizpůsobivější, trvanlivější a pohodlnější.

Životnost sportovní obuvi
Životnost sportovní obuvi je velmi individuální. Jsou běžci, kteří běhají dvakrát do týdne, a takoví, kteří běhají dvakrát za den. Životnost boty se proto nedá měřit časem, ale tím, jak je namáhána a používána. Jakmile vám však začnou nohy v botě trošku "běhat", znamená to, že vám buď padá přední část chodidla, nebo vám pata odchází stranou, a tehdy je nejvyšší čas je vyměnit.

Pro ženy - značky


0 ks zboží: 0 Kč