Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá

celkem 14 obrázků

Brankářské betony Brians Net Zero INT SR jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Betony na hokej jsou pro náročné brankáře. Jsou to pružné betony, které velmi jistě drží na noze.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
17 290 Kč
Ušetříte:
61 Kč (1%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
17 057 Kč
678,04 €
Cena dnes:
17 229 Kč
Váš výběr: 30+1 / Bílá
Varianty produktu: (3)
Velikost
Barva

Brankářské betony Brians Net Zero INT SR jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Betony na hokej jsou pro náročné brankáře. Jsou to pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Novinka z dílny Brian´s - betony Net Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce. Díky samostatným barevným soupravám, které jsou v několika barvách, může brankář jednoduchým způsobem betony upravit podle barev svého týmu . Zvolíte si barvu z Brian´s vzorníku a betony „přelepíte“. Místa pro přelepení jsou nepatrně zapuštěna pod úroveň pro maximální minimalizaci neočekávaných odrazů puků . Barevné pásky perfektně drží na svém místě. Pokud se rozhodnete, že už pásky na betonech nechcete, není problém . Lze je snadno odstranit , nebo vyměnit za novou barvu. Celková konstrukce betonů je charakteristická plochým designem. Tvarem jsou betony orientované pro brankáře vyznávající butterfly styl . Nicméně, díky rozdělení do dvou částí se hodí pro jakýkoliv styl hry. Stejně jako modely Sub Zero nebo G-NETiK má také Net Zero revoluční systém upínání – Smart Strap System. Inteligentní popruh se suchým zipem, který umožňuje rychlé a snadné upínání. Navíc jsou betony s tímto systémem o mnoho lehčí, než běžné modely konkurenčních značek. Díky ideálnímu umístění utahovacích pásků drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou . Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné , je proto možné je prodloužit či zkrátit podle potřeby. Některé části betonů jsou pro lepší komfort odnímatelné, například polstrování v lýtkové oblasti, z vnitřní strany kolen nebo utahovací pásky. Díky všem těmto parametrům je možné betony přizpůsobit přesně dle individuálních požadavků. Důležitým parametrem betonů je E-Foam Technology. Speciální pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy. Betony Net Zero jsou ve své cenové třídě výjimečně lehké. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S". Hladký, rovný povrch betonů pak přispívá k lepší předvídatelnosti odrazu puku a jeho kontrole.

Brankářské betony Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 17 229 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 30.11.2017, nebo si Brians Net Zero INT SR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians Net Zero INT SR dnes a ušetřete 61 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářské betony Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians Net Zero INT SR 30+1 / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč