Brian´s G-NETiK 5.0 SR vyrážečka Bílá

celkem 10 obrázků

Vyrážečka Brian´s GNETiK 5.0 je profesionální, do detailů propracovaná, určena pro náročnější brankáře. Kvalitní vyrážečka je dokonale vyvážená a lehká s výbornou životností. Svrchním materiálem je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
8 390 Kč
Ušetříte:
391 Kč (5%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
7 919 Kč
313,32 €
Cena dnes:
7 999 Kč
Váš výběr: Bílá
Varianty produktu: (4)

Vyrážečka Brian´s GNETiK 5.0 je profesionální, ručně šitá a do detailů propracovaná. Je určena pro náročné brankáře a ligové soutěže. S novou řadou GNETiK přináší kanadský výrobce Brian´s do golmanské výstroje celou řadu šikovných inovací, které pomáhájí vyladit vaše dovednosti na nejvyšší úroveň.


Vyrážečka GNETiK 5.0 je dokonale vyvážená a ultra lehká , a to především díky konstrukci z pěny o vysoké hustotě. HD pěna má kromě velmi nízké hmotnosti mnoho dalších vlastností, které z ní dělají nejpoužívanější vnitřní materiál Brian´s. Rozloží sílu z nastřeleného kotouče, eliminuje možné vibrace způsobené jeho nárazem a především je výborným ochranným prvkem. Pro ještě lepší absorbci nárazu puku je do vyrážečky v oblasti rukavice přidána vrstva speciální výstelky. Svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení.


Model GNETiK 5.0 vyniká několika prvky, které nejsou standardem u žádných ostatních vyrážeček. Kromě zmíněných materiálů schopných absorbovat náraz jsou jimi také upravené rozměry jednotlivých částí vyrážečky. Brian´s snížil šířku vyrážečky a naopak rozšířil postranní chránič palce. Tím zůstal zachován celkový rozměr vyrážečky, ale podařilo znatelně redukovat hmotnost.


Důmyslně řešená je také ochrana prstů a palce. Prsty obklopují lomené chrániče z HD a LD pěny, širokým a pevným chráničem je dokonale krytý také palec. Mezi rukavici a chránič palce je u modelu SubZero přidán odnímatelný vzduchový polštářek pro ještě dokonalější ochranu a komfort.


Dalším prvkem, díky němuž je tato vyrážečka výjimečná, je materiál rukavice, tzv. „SBA“. Tento materiál funguje jako grip - přilne, když se ruka zpotí, a vyrážečka tak při hře neklouže a pevně drží na ruce. Rukavice je navíc odolná proti předčasnému prodření, velmi komfortní a měkká, čímž eliminuje možné otlaky a především zaručuje vynikající sevření dlaně a bezproblémové uchopení hokejky.


Okraje prstů rukavice jsou pro lepší odvětrání tvořeny prodyšnou tkaninou. Pro pohodlné nasazení vyrážečky je cuff rukavice dostatečně široký a vzhledem k velmi flexibilnímu provedení nepřekáží v pohybu při jakýchkoliv brankářských zákrocích. Samozřejmostí je nastavitelný pásek na zápěstí zaručující dokonalé uchycení vyrážečky na ruce a přizpůsobení dle individuálních potřeb.


Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka vyrobena profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.


Specifikace:

  • ultra lehká, pevná
  • vnější materiál: syntetická kůže
  • vnitřní materiál: HD pěna
  • upravené rozměry jednotlivých částí
  • speciální výstelka redukující náraz puku
  • do detailů propracovaná ochrana prstů a palce
  • rukavice z „SBA“ materiálu – funguje jako grip
  • široký a flexibilní cuff
  • nastavitelný pásek na suchý zip na zápěstí

Vyrážečka Brian´s G-NETiK 5.0 SR vyrážečka Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 7 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 27.11.2017, nebo si Brian´s G-NETiK 5.0 SR vyrážečka můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brian´s G-NETiK 5.0 SR vyrážečka dnes a ušetřete 391 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu vyrážečka Brian´s G-NETiK 5.0 SR vyrážečka Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brian´s G-NETiK 5.0 SR vyrážečka Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč