Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) Bílá/černá/červená

celkem 13 obrázků

Brankářská vyrážečka Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) nás posouvá o kus dál. Je to špičkově zpracovaná vyrážečka, která je oproti staršímu modelu vylepšena o několik bezpečnostních prvků.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
11 990 Kč
Ušetříte:
1 081 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
10 800 Kč
424,06 €
Cena dnes:
10 909 Kč
Váš výběr: Bílá/černá/červená
Varianty produktu: (1)

Brankářská vyrážečka Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) nás posouvá o kus dál. Je to špičkově zpracovaná vyrážečka, která je oproti staršímu modelu vylepšena o několik bezpečnostních prvků. Podélný chránič špičkově chrání prst proti pukům , které sklouznou po holi. V případě, že chcete vyrážečku co nejlehčí a nejvolnější, stačí chrániče odlepit. Systém chráničů prstů zůstal beze změn. Nejlepší ochrana a nejlepší pohyblivost na trhu – jednoduše není co vylepšovat! Vnitřek rukavice v oblasti zápěstí je opatřen SBA materiálem, který má velmi dlouhou životnost a především udržuje ruku v požadované pozici i po nasáknutí vodou , potem apod. Rukavice tak po ruce neklouže a brankář může pohodlně ovládat hokejku a jistě blokovat kotouče. Dalším vylepšením je použití X-Static materiálu na bočních stranách prstů. Tento materiál se vyrábí za použití stříbrných vláken. X-Static materiál zničí veškeré bakterie a nežádoucí zápach. Čelní deska je vyrobena pomocí E-Foam technologie, je lehká tak, že jí na ruce téměř necítíte. Na potažení byl použit syntetický materiál Primo , který má mimořádně dlouhou životnost a bombastický matný design . Posunutím dlaně více do středu se výrazně zlepšilo vyvážení. Přední strana vyrážečky už není tak těžká, jak tomu bývalo v minulých řadách. Přední hrana vyrážečky je zkosená pro lepší rozehrávání kotoučů a celkovou manipulaci s holí .

Brankářská vyrážečka Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) Bílá/černá/červená je k dispozici skladem dnes pouze za 10 909 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.10.2017, nebo si Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) dnes a ušetřete 1 081 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářská vyrážečka Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) Bílá/černá/červená? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians G-NETiK PRO II SR (Senior) Bílá/černá/červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč