Coghlan´s LED Headlight

Čelová svítilna Coghlan´s LED Headlight je voděodolná svítilna s výkonnou LED diodou Nichia™ 0,5W. Poskytuje soustředěný a čistý paprsek světla.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
745 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
182 Kč (25%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
22,05 €
Cena dnes jen:
563 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Autorizovaný prodejce produktu Coghlan´s LED Headlight

Čelová svítilna Coghlan´s LED Headlight je voděodolná svítilna s výkonnou LED diodou Nichia™ 0,5W. Poskytuje soustředěný a čistý paprsek světla. Vyměnitelná LED dioda. Výklopná hlava svítilny, Má 2 režimy svícení (normální režim / nouzový režim blikání),doba svítivosti v režimu svícení je 9,5 hodin, v nouzovém režimu 33 hodin. Svítivost až 20 lumenů. Doba svítivosti závisí na kvalitě použitých baterií. Regulátor DC-DC udržuje maximální světelný výkon. Nastavitelný pružný pásek. Využívá 3 alkalické baterie typu AAA 1,5V, které jsou součástí balení.

Čelová svítilna Coghlan´s LED Headlight dnes za pouhých 563 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Coghlan´s LED Headlight objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 28.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 182 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Čelová svítilna Coghlan´s LED Headlight? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s LED Headlight

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč