Coghlan´s Trailfinder LED Multilight

Čelová svítilna Coghlan´s Trailfinder LED Multilight je multifunkční čelová svítilna s LED diodou poskytující velmi jasné světlo. Po vyjmutí z pouzdra lze svítilnu použít jako běžnou ruční svítilnu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
380 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
93 Kč (25%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,17 €
Cena dnes jen:
287 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Autorizovaný prodejce produktu Coghlan´s Trailfinder LED Multilight

Čelová svítilna Coghlan´s Trailfinder LED Multilight je multifunkční čelová svítilna s LED diodou poskytující velmi jasné světlo. Po vyjmutí z pouzdra lze svítilnu použít jako běžnou ruční svítilnu. Hlava svítilny je výklopná v úhlu 180º. 1 režim svícení s dobou svítivosti 12 hodin. Svítivost je 20 lumenů. Doba svítivosti závisí na kvalitě použitých baterií. Má nastavitelný pásek s palstovým pouzdrem pro upevnění svítilny. Využívá 1 baterii typu AA, která není součástí balení.

Čelová svítilna Coghlan´s Trailfinder LED Multilight je k dispozici skladem dnes pouze za 287 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.10.2017, nebo si Coghlan´s Trailfinder LED Multilight můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Coghlan´s Trailfinder LED Multilight dnes a ušetřete 93 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Čelová svítilna Coghlan´s Trailfinder LED Multilight? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s Trailfinder LED Multilight

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč