Go Travel Bite Relief

Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief je efektivní a bezpečné razítko Bite Relief na zatlačení hmyzích slin využívající piezoelektrického pulzu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
133 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,77 €
Cena dnes jen:
352 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Bite Relief

Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief je efektivní a bezpečné razítko Bite Relief na zatlačení hmyzích slin využívající piezoelektrického pulzu. Pulz vysílá do postižené oblasti po dobu 10 mikrosekund vysokonapěťový elektrický proud, který snižuje uvolňování histaminů. Přináší okamžitou úlevu od bolesti po bodnutí nepříjemným hmyzem. Má snadné použití - stačí přiložit k postiženému místu a 5 až 12x zmáčknout tlačítko. Po několika minutách zastaví svědění a snižuje otok. Po pěti minutách lze proceduru opakovat, pokud nedojde ke zlepšení. Je 100% přírodní, nealergenní a dostatečně jemný pro použití pro děti. Ideální je do míst se zvýšeným výkytem komárů a jiného obtížného hmyzu. Je to nezbytná součást vybavení pro cestovatele zejména v teplých měsících, při pobytu v lese nebo u vody. Výrobek vydrží až 3000 kliknutí. Voltáž 13kV / 0,7 mA.

Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief dnes za pouhých 352 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Go Travel Bite Relief objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 23.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 133 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Razítko na hmyzí sliny Go Travel Bite Relief? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Bite Relief

Hmotnost:7 g
Rozměr:47 x 40 x 20 mm
Materiál:ABS Plast
Dotaz k produktu:

Go Travel Bite Relief

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč