Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony

Obal Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony je velmi lehký kompresní obal, který nabízí úsporu místa v zavazadle s možností změnit objem ze 3 na 6 litrů pomocí zipu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
515 Kč
Ušetříte:
100 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,29 €
Cena dnes jen:
415 Kč
Logo výrobce: Eagle Creek
Autorizovaný prodejce produktu Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony

Obal Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony je velmi lehký kompresní obal, který nabízí úsporu místa v zavazadle s možností změnit objem ze 3 na 6 litrů pomocí zipu. Vyroben z průsvitného silnylonu pro lepší přehled, co je v obalu uloženo. Má poutko pro uchopení a voděodolné provedení s odolností proti obarvení. Uzavírání je na zip. Obal je součástí balícího systému Pack-It Specter™ pro skvělou organizaci věcí v zavazadle nebo batohu.

Obal Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony je k dispozici skladem dnes pouze za 415 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Obal Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony

Rozměry:25,5 x 18 x 10 cm
Dotaz k produktu:

Eagle Creek Pack-It Specter Compression Half Cube ebony

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč