Eagle Creek Travel Safe TSA Lock Modrá

Zámek Eagle Creek Travel Safe TSA Lock je visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny. Má pevné závěsné oko a 3číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
310 Kč
Ušetříte:
25 Kč (9%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,09 €
Cena dnes jen:
285 Kč
Logo výrobce: Eagle Creek
Autorizovaný prodejce produktu Eagle Creek Travel Safe TSA Lock
Váš výběr: Modrá
Varianty produktu: (2)
Barva

Zámek Eagle Creek Travel Safe TSA Lock je visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny. Má pevné závěsné oko a 3číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel. Číselnou kombinaci si může každý zvolit sám. Zámek s označením TSA usnadňuje průchod leteckou kontrolou bez hrozby zničení zavazadla nebo zámku. 1000 možných kombinací TSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni.

Zámek Eagle Creek Travel Safe TSA Lock Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 285 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.10.2017, nebo si Eagle Creek Travel Safe TSA Lock můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Eagle Creek Travel Safe TSA Lock dnes a ušetřete 25 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zámek Eagle Creek Travel Safe TSA Lock Modrá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Eagle Creek Travel Safe TSA Lock Modrá

Hmotnost:63 g
Rozměr:6,5 x 3 cm
Materiál:slitina zinku
Dotaz k produktu:

Eagle Creek Travel Safe TSA Lock Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč