Go Travel Big Wheel TSA Lock Černá

celkem 8 obrázků

Zámek Go Travel Big Wheel TSA Lock je TSA kombinační visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený z nerezové oceli s použitím ABS plastu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
450 Kč
Ušetříte:
101 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,67 €
Cena dnes jen:
349 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Big Wheel TSA Lock
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (4)
Barva

Zámek Go Travel Big Wheel TSA Lock je TSA kombinační visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený z nerezové oceli s použitím ABS plastu. Má pevné závěsné oko z nerezové oceli a 3číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel a dobře viditelnými velkými čísly. Číselnou kombinaci si může každý zvolit sám. Přednastavený kód 0-0-0. Má 1000 možných kombinací. TSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni. Polymer označovaný jako ABS je proslulý až extrémní mechanickou odolností a houževnatostí. Výhodou ABS je také chemická odolnost vůči kyselinám, louhům, olejům a tukům. Tyto výhodné vlastnosti jsou spojeny s naprostou zdravotní nezávadností.

Zámek Go Travel Big Wheel TSA Lock Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 349 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Go Travel Big Wheel TSA Lock můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Big Wheel TSA Lock dnes a ušetřete 101 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zámek Go Travel Big Wheel TSA Lock Černá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Big Wheel TSA Lock Černá

Hmotnost:48 g
Rozměr:59 x 34 x 16 mm
Materiál:ABS plast / nerez
Obsahuje:2 zámky
Dotaz k produktu:

Go Travel Big Wheel TSA Lock Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč