Go Travel Secure Lock TSA Fialová

celkem 6 obrázků

Zámek Go Travel Secure Lock TSA je TSA kombinační visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
355 Kč
Ušetříte:
66 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,31 €
Cena dnes jen:
289 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Secure Lock TSA
Váš výběr: Fialová
Varianty produktu: (3)
Barva

Zámek Go Travel Secure Lock TSA je TSA kombinační visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu. Má pevné závěsné oko z nerezové oceli a 3číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel. Číselnou kombinaci si může každý zvolit sám. Přednastavený kód je 0-0-0. Má 1000 možných kombinací. TSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni. Polymer označovaný jako ABS je proslulý až extrémní mechanickou odolností a houževnatostí. Výhodou ABS je také chemická odolnost vůči kyselinám, louhům, olejům a tukům. Tyto výhodné vlastnosti jsou spojeny s naprostou zdravotní nezávadností.

Zámek Go Travel Secure Lock TSA Fialová je k dispozici skladem dnes pouze za 289 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Go Travel Secure Lock TSA můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Secure Lock TSA dnes a ušetřete 66 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zámek Go Travel Secure Lock TSA Fialová? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Secure Lock TSA Fialová

Hmotnost:45 g
Rozměr:60 x 34 x 15.5 mm
Materiál:ABS plast/ zinek / ocel
Dotaz k produktu:

Go Travel Secure Lock TSA Fialová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč