Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock Černá

celkem 6 obrázků

Zámek Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock je revoluční TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Má bezchybný otočný mechanismus nastavení, který zabraňuje náhodnému vynulování kódu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
520 Kč
Ušetříte:
61 Kč (12%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,96 €
Cena dnes jen:
459 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (3)
Barva

Zámek Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock je revoluční TSA visací zámek pro bezpečné uzamčení zipů na kufrech, batozích a dalších cestovních zavazadlech. Má bezchybný otočný mechanismus nastavení, který zabraňuje náhodnému vynulování kódu. Jedinečný design "twist to set" umožňuje rychlou a jednoduchou konfiguraci tříčíselného kombinovaného kódu. Zámek je vyrobený ze zinkové slitiny s použitím ABS plastu. Má pevné závěsné oko z nerezové oceli a 3číselný nastavitelný kombinační zámek s resetovatelnou kombinací čísel. Číselnou kombinaci si může každý zvolit sám. Přednastavený kód je 0-0-. 1000 možných kombinacíTSA umožňuje fyzickou kontrolu zavazadel, která mohou otevřít pouze bezpečnostní inspektoři pomocí univerzálního "master" klíče tak, aby zámky nemusely být při případné kontrole odříznuty. Tato technologie je využívána na letištích a cestovních terminálech na celosvětové úrovni.

Zámek Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 459 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock dnes a ušetřete 61 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zámek Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Go Travel TSA Twist ´N´ Set Lock Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč