Campingaz Powerbox Plus 36L

Nový a zdokonalený termoelektrický chladicí box Campingaz Powerbox Plus 36L je vyrobený s 30% izolace navíc než předchůdci řady Powerbox. Když je box zapojen do auta, nebo do sítě přes transformátor, tak udrží teplotu uvnitř boxu 22 °C pod okolní teplotou

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 499 Kč
Ušetříte:
250 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 899 Kč
88,95 €
Cena dnes:
2 249 Kč
Logo výrobce: Campingaz
Autorizovaný prodejce produktu Campingaz Powerbox Plus 36L
Nový a zdokonalený termoelektrický chladicí box Campingaz Powerbox Plus 36L je vyrobený s 30% izolace navíc než předchůdci řady Powerbox. Když je box zapojen do auta, nebo do sítě přes transformátor, tak udrží teplotu uvnitř boxu 22 °C pod okolní teplotou. Zlepšený a velmi chytrý ventilátor snižuje hlučnost, takže Vás nebude rušit ani v noci. Antimikrobiální přísada vstřikovaná do plastu uvnitř vložky pak chrání box před plísněmi, zápachem a prodlužuje životnost. S novým a moderním tvarem postaveným ze silného a hustého polypropylenu zůstanou boxy chladné i hodiny po odpojení od zdroje. Vyrobeno v Itálii.

Specifikace:
Silná a prémiová PU izolace
  • Testy ukazují, že tepelné ztráty jsou z 30% přes horní část a z 30% přes základnu boxu.
  • Nové modely se vyznačují zvýšenou izolací ve víku (Icetime Plus Extreme & Powerbox Plus) a v základně boxu. Po stranách boxu je izolace naopak snížena a díky tomu jsou vnější rozměry menší, aniž by měly vliv na vnitřní kapacitu či výkon boxu.
  • Izolačním materiálem je polyurethan, coby nejkvalitnější dostupná izolace na trhu, poskytující o 30% lepší izolaci.
Antimikrobiální složka - odolává plísním a zápachu
  • Antimikrobiální účinek je trvalý, protože tato speciální přísada je zatavena přímo v samotném materiálu. Díky tomu nemůže být antimikrobiální složka zničena a její efekt oslaben.
- Odolává plísním
- Eliminuje pachy
Uzamčené a zabezpečené
  • Chladící box a jeho víko s výstupkem, které dokonale zapadá do boxu zaručuje bezpečnou těsnost. Náš Click and Lock systém vydává při zavření víka specifické cvaknutí, díky kterému poznáte, že je chladící box pevně uzavřen/utěsněn.
Víka uchycená na pantech
  • Víka uchycená na pantech skvěle zapadnou do chladícího boxu stejně jako boční držadla do tvarovaných bočních otvorů, což činí chladící box kompaktním. Široký otvor chladícího boxu umožňuje snadné a rychlé plnění.
  • Ideální tvar chladícího boxu znemožňuje jeho převrácení ať je plný či prázdný.

Termoelektrický box Campingaz Powerbox Plus 36L dnes za pouhých 2 249 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Campingaz Powerbox Plus 36L objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 3.3.2020. Nákupem dnes ušetříte 250 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Termoelektrický box Campingaz Powerbox Plus 36L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Campingaz Powerbox Plus 36L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč