Chrániče na brusle

V nabídce chráničů na kolečkové brusle jsou k dispozici tři základní typy; inline chrániče na kolena, na lokty a na zápěstí. Všechny tři druhy inline chráničů jsou vyrobeny z velmi odolných a kvalitních materiálů tak, aby bruslaře ochránily před případným zraněním. Zaleží na vás, jak moc chcete být chránění – vybírat můžete jednotlivé inline chrániče nebo zvolit celou sadu chráničů na brusle. Mějte na paměti – bez bezpečných inline chráničů a kvalitní inline helmy může být jízda na inline bruslích velmi nebezpečná. Výhodou je také to, že chrániče můžete využít i k dalším sportům, například při jízdě na kole nebo koloběžce.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Chrániče na brusle - značky


0 ks zboží: 0 Kč