Freestyle scootering - nezkrotné koloběžky

Freestyle scootering - velmi žhavé téma na poli adrenalinových sportů. Zde se dočtete něco málo o tomto fenoménu poslední doby, jak správně koloběžky vybírat a také o exkluzivní spolupráci s dvojnásobným mistrem světa ve freestyle scooteringu - Martinem Nogolem.

Doplňkové vybavení k jízdním kolům
Nikdo z nás si nevyjede na kolo jen tak, bez lahve s pitím, baťůžku a nějaké té blikačky. V doplňkovém sortimentu pro jízdní kola si vybere naprosto každý fanoušek jízdy na kole - ať si jezdíte jen tak po městě, nebo máte rádi náročné expedice po kopcích a v přírodě. Samozřejmě každý člověk bude mít odlišnou představu a potřeby se vybavit, proto v naší nabídce najdete jak ty nejzákladnější řady výrobků, tak speciální pomůcky pro fajnšmekry a náročné cyklisty.
Kola 4EVER - ty nejlepší rámy a prodloužená záruka na celá kola

Není třeba dlouze představovat společnost 4EVER - jedna z nejprogresivnějších značek jízdních kol za poslední léta. Myšlenka u společnosti 4EVER je jednoduchá: upřednostňuje se zde vlastní montáž před dovozem hotových kol z Asie - to je oproti ostatním výrobcům obrovská výhoda a lze takto značně snížit náklady na výrobu, což je projeví i v konečné ceně kol. Proč si u 4EVER můžete být zcela jisti nepřekonatelnou kvalitou, to si můžete přečíst v tomto velmi zajímavém článku.

Outdoorové vybavení Coleman
Outdoorová firma Coleman funguje již více než 100 let a se svou podnikavostí a vynalézavostí vede značku neustále kupředu. Coleman začal s mnoha inspiracemi a neustále inovuje a vyvíjí své produkty pro lidi, kteří milují aktivity v přírodě.
Certifikovaný prodejce Coleman a Campingaz

V letošním roce jsme byli oceněni za kvalitní spolupráci a péči o zákazníky firmou Campingaz certifikátem autorizovaného prodejce, nemusíte se tedy bát jak kvality zboží, tak originálního původu.

Leader Fox - česká značka kvality

Leader Fox je ryze česká značka jízdních kol, jejíž založení se datuje již do roku 1996. Doplněna jsou pak vhodně velmi kvalitními komponenty světoznámé značky Shimano. Všechna kola jsou navrhována, montována a testována v nové hale v Českých Budějovicích a splňují veškeré normy a certifikáty EU. Těšit se tedy můžete z opravdové kvality a české tradice.0 ks zboží: 0 Kč