Doplňkové vybavení k jízdním kolům

Snad každý cyklista, který to myslí s ježděním na kole aspoň trochu vážně, sáhne po více či méně doplňcích na své kolo. Aby naše nabídka byla široká a uspokojili jsme potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, rozšiřujeme stále i doplňkový sortiment k jízdním kolům.

Začít můžeme třeba u cyklistických bot, díky kterým je Vaše jízda mnohem efektivnější a pohodlnější a vybírat můžete na každý typ jízdy i kola, nebo podle ročního období – ať už jezdíte na kole horském, crossovém, nebo si jen tak brouzdáte po městě, dobrý výběr cyklistické obuvi je velmi důležitý.
Nejenom vypadat dobře, ale také pohodlně se můžete cítit v cyklo oblečení . Funkčnost každého jednotlivého kusu Vám dovoluje užít si každý kousek jízdy opravdu naplno, navíc si můžete opět vybírat z mnoha střihů, barevných kombinací a designů.

Každý se také cítí na kole rád v bezpečí, z toho důvodu je vhodné být vybaven kvalitní a dobře padnoucí helmou. V dnešní době je nabídka helem tak široká, že si vybere opravdu každý: ať už z různých tvarů helmy, tak z designů, také podle stylu jízdy, na kterou helmu potřebujete. Většina helem disponuje velmi kvalitním odvětráváním, výrobci se navíc předhánějí v tom, aby tyto pokrývky hlavy byly co nejlehčí. To všechno znamená, že budete nejen v bezpečí, ale také ve velkém pohodlí.

Pro opravdu pohodovou jízdu bez starostí je tu pak bohatý výběr cyklo brašen, batohů a rezervoárů. Nezbytně nutné věci na cesty jako je základní nářadí, náhradní plášť nebo drobné na občerstvení a mobil schováte s přehledem do rámových nebo podsedlových brašen. Větší množství věcí a zásob na vaše expedice pak spolehlivě ukryjí nosičové brašny. Velkou výhodou dnešních cyklistů jsou cyklo batohy s možností vložení rezervoáru – doplňovat energii a tekutiny můžete přímo za jízdy, bez toho aniž byste museli zpomalovat nebo sesedat z kola.

Neradi se dohadujete s přáteli a známými, kolik km jste na kole dohromady ujeli? Nebo při jaké zátěži a rychlosti? Pak si neváhejte pořídit cyklocomputer z naší obsáhlé nabídky! Najdete zde jak úplně základní typy computerů, které Vám změří průměrnou rychlost nebo ujetou vzdálenost, ale i speciály, které Vám nabídnou více funkcí, než byste vůbec očekávali. Samozřejmostí je rozlišení na drátové a bezdrátové cyklocomputery, pro Vaše absolutní pohodlí.

V neposlední řadě je potřeba mít kolo vybaveno o kvalitní osvětlení. Vybírat opět můžete z několika typů: přední osvětlení, zadní osvětlení, nebo celé sady. Co se týče samotných světel, vybere si jak člověk, který potřebuje mít pouze základní přední světlo a zadní blikačku, ale také dobrodruzi, kteří milují noční jízdu přírodou a potřebují si speciálními svítilnami doopravdy posvítit na celou scenérii před sebou.

Nezapomeňte se tedy na kolo pořádně vybavit, nebudete litovat a jízdu si mnohem více užijete! :-)


0 ks zboží: 0 Kč