Freestyle scootering - nezkrotné koloběžky

Freestyle scootering (freestyle koloběžkování) se řadí mezi adrenalinové sporty provozující se ve skateparcích, na překážkách a u-rampách, přičemž čerpá inspiraci ze známějších odvětví jako je skateboarding nebo BMX. Tento sport je poměrně mladý a v ČR se provozuje teprve kolem 10 let, nicméně i přes počáteční těžké časy má teď po celé zemi mnoho nadšenců a závodníků – a také profesionálních jezdců známých po celém světě.

Velkou výhodou pro začínající jezdce je to, že budou stále tak trochu vyčnívat z davu, i když se skateparky pomalu zaplňují i jezdci na koloběžkách, dalším plusem je pak relativně dobrá cenová dostupnost oproti kvalitě všech dostupných modelů a značek. Jako e-shop se můžeme pochlubit tím, že v nabídce máme modely od více než dvaceti různých výrobců koloběžek z celého světa, přičemž zastupujeme řadu světově proslulých značek (např. District, Blunt, JD Bug, Mad Gear, Chilli, AO), které diktují trendy a posun ve světě freestyle scooteringu. Navíc je tady pro Vás jedna exkluzivní spolupráce, o které si povíme o několik řádků níže.

Co se týče doporučení, jakou koloběžku si máte vybrat, tak existuje celkem jednoduchá rovnice: čím jste zkušenější jezdec, tím náročnější kousky na koloběžce předvádíte a tím kvalitnější koloběžku potřebujete. A jako u všeho ostatních odvětví, tak i zde platí, že čím kvalitnější komponenty (ložiska, hlavové složení, gripy, objímky, vidlice, pegy aj.) a materiály (odlehčené, kvalitnější slitiny) jsou použity při výrobě, tím je zboží dražší.

Do začátku si u nás s přehledem pořídíte model v cenové relaci kolem 1.500-2.500 Kč, pokročilí jezdci si přijdou na své u cenové hladiny od 2.500-5.000 Kč a ti opravdu zkušení si rádi připlatí za takřka profesionální kousky od 5.000 Kč výše. Samozřejmostí je výběr z opravdu nepřeberného množství a barev – chápeme totiž rozdílné potřeby každého z Vás.

Nakonec slíbená exkluzivita našeho zboží. Jako jedni z opravdové hrstky lidí spolupracujeme přímo s Martinem Nogolem – dvojnásobným mistrem světa ve freestyle scooteringu, který distribuuje skvělé koloběžky Chilli do České republiky. Jelikož se podílí přímo na jejich výrobě a sám na nich jezdí, můžete se spolehnout na nepřekonatelnou kvalitu, ovšem tak jako u ostatních námi nabízených značek. Martin je velmi energický člověk plný životního optimismu – opravdový mistr :-).

Na závěr si vychutnejte video, ve kterém se Vám představí sám Martin Nogol.
Související produkty k článku: Freestyle scootering - nezkrotné koloběžky


0 ks zboží: 0 Kč