Kola 4EVER - ty nejlepší rámy a prodloužená záruka na celá kola

Není třeba dlouze představovat společnost 4EVER - jedna z nejprogresivnějších značek jízdních kol za poslední léta. Myšlenka u společnosti 4EVER je jednoduchá: upřednostňuje se zde vlastní montáž před dovozem hotových kol z Asie - to je oproti ostatním výrobcům obrovská výhoda a lze takto značně snížit náklady na výrobu, což je projeví i v konečné ceně kol. Proč si u 4EVER můžete být zcela jisti nepřekonatelnou kvalitou, to si můžete přečíst v tomto velmi zajímavém článku.

V současné době vyrábí společnost 4EVER v podstatě všechny druhy jízdních kol: celoodpružená, klasické MTB, krosová, dětská, ale také elektrokola. Vybere si tedy opravdu každý, bez ohledu na pohlaví, věk a zkušenosti s ježděním. Spolehnout se můžete na světově proslulé a osvědčené komponenty SHIMANO, kterými vždy disponují kvalitní značky jízdních kol. Na co se klade ale největší důraz, je vývoj, výroba a kvalita rámů. U karbonových rámů se využívá nejmodernější technologie Carbon High Modulus. U duralových rámů je to pak speciální technologie SWT – bez typických housenkových svárů. Klade se důraz na kvalitu montáže. Stojanová výroba zaručuje dodržení přísného režimu montáže všech komponentů.

Jak moc si je společnost 4EVER jistá kvalitou svých výrobků? Tak, že na každé kolo máte zárku ne 24 měsíců, jak to bývá obvyklé, ale hned 36 měsíců a to na CELÉ KOLO (ne jen na rám). Jako bonus je ke každému kolu zdarma na rok pojištění, které pak automaticky samo zaniká, nebo si ho z vlastní vůle sami prodloužíte.

Pokud stále váháte nad výběrem jídního kola, 4EVER s prodlouženou zárukou a nepřekonatelnými rámy je právě pro Vás!

Související produkty k článku: Kola 4EVER - ty nejlepší rámy a prodloužená záruka na celá kola


0 ks zboží: 0 Kč