Leader Fox - česká značka kvality

Leader Fox je ryze česká značka jízdních kol, jejíž založení se datuje již do roku 1996. Doplněna jsou pak vhodně velmi kvalitními komponenty světoznámé značky Shimano. Všechna kola jsou navrhována, montována a testována v nové hale v Českých Budějovicích a splňují veškeré normy a certifikáty EU. Těšit se tedy můžete z opravdové kvality a české tradice.

To bylo k samotné značce, ale co Vám, jako spotřebiteli, můžou kola značky Leader Fox nabídnout? Především "hodně muziky" za málo peněz. Díky vývoji používaných materiálů totiž můžete mít velmi kvalitní kolo i z nižší a střední cenové kategorie. Hojně se používá Dural a co se týče rámů, tak vývoj prošel materiály jako Hi-Ten, Chromoly až po osvědčený Dural 6061. Jak je zmíněno již výše, samotná kola jsou osázena kvalitními komponenty světově proslulé japonské značky Shimano, která má tradici již po desítky let.

A kdo si tedy může kolo značky Leader Fox pořídit? V podstatě každý! Když necháme stranou výbornou cenovou dostupnost, můžeme mluvit také o šíři zaměření značky pro jízdní kola: a sice silniční, horská, krosová i trekingová kola. Vyberete také pro Vaše nejmenší - kola s velikostí rámů od 12" do 18", i s pomocnými kolečky nebo košíčky apod. Speciální geometrie značky Leader Fox pak zaručuje velmi komfortní jízdu, kterou budete chtít zažívat znovu a znovu po dlouhé kilometry.

Pokud tedy plánujete koupi nového jízdního kola, neváhejte pořídit kolo české značky Leader Fox!

Související produkty k článku: Leader Fox - česká značka kvality


0 ks zboží: 0 Kč