Loap BEACH SHELTER Žlutá

Loap Beach Shelter stan pro 2 osoby vám poskytne vysoký komfort ochrany před sluncem. Tento model plážového stanu je vhodný i do méně příznivého počasí, jelikož součástí prodloužené části podlážky je zip, kterým lze stan snadno uzavřít.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
799 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
320 Kč (41%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
18,59 €
Cena dnes jen:
479 Kč
Logo výrobce: Loap
Autorizovaný prodejce produktu Loap BEACH SHELTER
Váš výběr: Žlutá
Varianty produktu: (1)
Barva

Loap Beach Shelter stan pro 2 osoby vám poskytne vysoký komfort ochrany před sluncem. Prodloužená podlážka stanu pojme celou délku těla, tudíž už vás nebude obtěžovat všudypřítomný písek lepící se na mokrou kůži. Tento model plážového stanu je vhodný i do méně příznivého počasí, jelikož součástí prodloužené části podlážky je zip, kterým lze stan snadno uzavřít. Kvalitní sklolaminátová konstrukce vám zaručí stabilitu i při přímořském proudění větru, stan je velmi lehký a snadno se skládá.

Stan pro 2 osoby Loap BEACH SHELTER Žlutá je k dispozici skladem dnes pouze za 479 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.10.2017, nebo si Loap BEACH SHELTER můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Loap BEACH SHELTER dnes a ušetřete 320 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu stan pro 2 osoby Loap BEACH SHELTER Žlutá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Loap BEACH SHELTER Žlutá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč