Loap Beach Shelter 2 Modrá

Loap Beach Shelter stan pro 2 osoby vám poskytne vysoký komfort ochrany před sluncem. Tento model plážového stanu je vhodný i do méně příznivého počasí, jelikož součástí prodloužené části podlážky je zip, kterým lze stan snadno uzavřít.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
799 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
350 Kč (44%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,62 €
Cena dnes jen:
449 Kč
Logo výrobce: Loap
Autorizovaný prodejce produktu Loap Beach Shelter 2
Váš výběr: Modrá
Varianty produktu: (3)
Barva

Loap Beach Shelter stan pro 2 osoby vám poskytne vysoký komfort ochrany před sluncem. Prodloužená podlážka stanu pojme celou délku těla, tudíž už vás nebude obtěžovat všudypřítomný písek lepící se na mokrou kůži. Tento model plážového stanu je vhodný i do méně příznivého počasí, jelikož součástí prodloužené části podlážky je zip, kterým lze stan snadno uzavřít. Kvalitní sklolaminátová konstrukce vám zaručí stabilitu i při přímořském proudění větru, stan je velmi lehký a snadno se skládá.

Stan pro 2 osoby Loap Beach Shelter 2 Modrá je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 449 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 28.6.2019, nebo si Loap Beach Shelter 2 můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Loap Beach Shelter 2 dnes a ušetřete 350 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu stan pro 2 osoby Loap Beach Shelter 2 Modrá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Loap Beach Shelter 2 Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč