Dámské inline brusle

V rámci sekce dámské fitness inline brusle obchodu sportilo.cz máte možnost vybírat fitness inline brusle pro ženy značek Botas, K2, Powerslide a Tempish. Více výrobců fitness inline bruslí pro dámy poskytuje možnost vybrat si ideální model kolečkových bruslí, ať už jste začátečnice nebo pokročilá bruslařka. Kolečkové brusle pro ženy jsou přizpůsobeny mimo jiné svým vzhledem – jsou vyrobeny zejména ve světlých barevných odstínech. Konstrukce boty u ženských kolečkových bruslí odpovídá také ženské postavě; je upravena zejména vnitřní část boty s ohledem na odlišnou konstrukci užší ženské nohy – jiná stavba kotníku a nártu, užší chodidlo. Dámské kolečkové brusle nemusí odolávat tak velkému zatížení, jako je tomu u pánských bruslí, což dává možnost odlehčené konstrukci. Je ovšem nutné dbát na bezpečnost. V přehledném menu našeho sportovního obchodu naleznete spoustu dalšího vybavení pro provozování tohoto populárního sportu jako například inline helmy, inline chrániče, ložiska a mnohé další.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Dámské inline brusle - značky


0 ks zboží: 0 Kč