Dětské zimní brusle na led

Děti bruslení milují. Je to oblíbený zimní sport, který nevyžaduje příliš mnoho doplňků a vybavení. Stačí vám pouze kvalitní dětské zimní chcete-li lední brusle a teplé zimní oblečení. Bruslení ani není nijak náročné na místo. Nemusíte dojíždět daleko do hor, abyste si užili požitek z jízdy. Bruslit se dá na zamrzlém rybníku nebo na zimním stadionu. Zimní brusle jsou tak vhodným dárkem pro děti. Bruslení se dá naučit velmi rychle a pokud se dodržují pravidla, je i bezpečné. Zásadní předpokladem pro to, aby si vaše dítě neublížilo a cítilo se dobře, je výběr vhodné brusle. Bota by neměla tlačit a měl by v ní být prostor i pro teplou ponožku. Naopak by v ní noha neměla tzv. „plavat“. Pokud bota dobře padne, vaše dítě si jízdu užije a zabráníte zranění nohy. Náš obchod nabízí brusle nejen pro malé kluky, ale i holky. Vybíráme z kvalitních výrobců bruslí, kteří zaručují příznivé ceny. Můžete si tak koupit brusle od známe české značky Botas, která na trhu funguje už přes 50 let, nebo značky Bauer, Easton, CCM, KOHO, Powerslide, Tempish a WinWell. Všechny tyto značky jsou zárukou dobré kvality a příznivých cen. V případě, že si nevíte rady s tím, jakou velikost zvolit či kterou značku si vybrat, neváhejte nás kontaktovat a my vám s nákupem rádi poradíme! Dětské zimní brusle na led si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Zimní brusle na led

Internetový sportobchod www.sportilo.cz nabízí zimní brusle značek Botas, Tempish, Bauer, Powerslide, CCM, Easton pro všechny věkové kategorie, pro rekreační i sportovní využití, v různých barvách i designu. Pro slečny v příjemných světlých odstínech, pro kluky zase v tmavších. Stejně velký výběr ocení i dospělí bruslaři. Mohou si vybrat z nezměrné nabídky vzorů, druhů, barev.

Pro dámské bruslení či krasobruslení si již můžeme pořídit dámské zimní brusle od různých firem v různých designech i barvách. Dámské zimní brusle na led značek Botas, Powerslide i Tempish poskytují uživatelkám ten největší komfort. Zpevněné paty a podpora kotníků či vnitřní zateplení je samozřejmostí. Můžeme si vybrat ze spousty barevných variací, zapínání, jedny mají lepší výstelku, jiné zase voděodolný povrch. Při výběru se řídíme pohodlností obuvi a taky účelem. Je rozdíl mezi rekreačními bruslemi a výkonnostními bruslemi, které jsou speciálně uzpůsobené pro větší zátěž.

Pánské zimní brusle neboli KANADY pro rekreační bruslení jsou stejně kvalitní jako brusle pro sportovní využití, které jsou ovšem přizpůsobeny na větší zátěž při hokeji. Značky Tempish, Botas, Bauer nabízejí pánské zimní brusle od pár stovek po luxusní modely za pár tisíc. Brusle jsou velice pohodlné, přizpůsobují se chodidlům hráče, mají zapínání od klasických tkaniček po rychloupínání, moderní brusle má chrániče prstů, kotníků i nártů. Nože se rovněž přizpůsobují moderním trendů. Díky moderním kovům jsou nože odolnější a rychlejší.

Dětské zimní brusle: Rodiče začínají s dětmi bruslit od útlého věku. Právě pro ty nejmenší děti jsou určené dvoubřité brusle - kačenky, které se připevňují řemínky přímo na obuv. I tady se vývoj posunul kupředu a například nejmenší brusličky od Powerslide jsou opatřeny speciální úpravou, která jim sice umožňuje klouzání po ledě, ale zároveň jsou protiskluzové pro lepší odraz. Dětem vybíráme brusle obzvláště pečlivě. Nejvhodnější jsou brusle s nastavitelnou velikostí, které se dají o několik čísel zvětšit, podle růstu nožky dítěte. Dbáme na pevnost obuvi, aby se dítěti v brusli nelámala nožka do X, ale držela se rovně. Větším dětem, které již zvládly základy bruslení můžeme pořídit brusle Tempisch se speciální rychleschnoucí výstelkou, krasobrusle Botas jsou opatřeny voděvzdorným materiálem, který se nepromočí, chlapecké lední brusle Winnwell mají zase anatomicky tvarovanou botu, díky které bota padne jak ulitá. Dívčí brusle Powerslide mají nastavitelnou velikost a zateplené polstrování zamezí prochladnutí a zajímavý vzor potěší každou malou bruslařku.
Juniorům jsou určené chlapecké zimní brusle CCM Externo, které jsou díky použitým materiálům odolné proti podření a poškození. Brusle Easton zase nabízí juniorské chlapecké brusle s nízkým profilem, díky kterému se výborně ovládají.
Všeobecně platí, že vybíráme brusle podle toho, zda se jedná pouze o rekreační bruslení nebo závodní bruslení, a tomu se přizpůsobí požadavky na vzhled, vybavení brusle, zapínání, tvar i cena.
Doporučujeme nákup zimních bruslí v našem internetovém obchodě www.sportilo.cz, kde si můžete vybrat velice kvalitní brusle pro všechny kategorie ve všech cenových skupinách.

Dětské brusle - značky


0 ks zboží: 0 Kč