Dětské kolečkové brusle

Dětské kolečkové brusle máte možnost vybírat ze značek K2, Powerslide, Bauer a dětské brusle Tempish. Více značek kolečkových bruslí pro děti v naší nabídce, poskytuje možnost vybrat si ideální model dětských kolečkových bruslí ať už je vaše dítě začátečník nebo pokročilý bruslař. Pro dětské inline brusle je největším plusem zejména nastavitelnost velikosti kopírující růst nohy vašeho dítěte. Dětské kolečkové brusle této kategorie disponují také vyšší odolností. Najdete u nás jak brusle pro ty nejmenší, kde stabilitu zajišťuje čtveřice koleček pro každou nohu, tak brusle pro teenagery, pro které bude největším lákadlem moderní design. A zejména v této dětské kategorii kolečkových bruslí je nutné myslet na bezpečnost, nezapomeňte tedy na základní výbavu – přilba a chrániče kolen, loktů a zápěstí jsou povinností.

Stránkování: 1 2
Stránkování: 1 2

Jak vybrat ty správné dětské kolečkové brusle!

Vaše děti budou z bruslí na inline bruslích nadšené. Jak je na bruslích naučit jezdit a jak zajistit bezpečnost dětí?

Pro Vaše dítě budou kolečkové brusle určitě skvělým dárkem a zábavou. Nejprve je třeba děti pořádně vybavit, abychom se vyhnuli nepříjemnému zranění a pak se pustit do tréninku.

Jaké dětské kolečkové brusle koupit?

Na trhu najdeme i brusle pro nejmenší děti se třemi kolečky. Dvě zadní kolečka jsou výborné pro získání rovnováhy. Dětské kolečkové brusle mívají nastavitelnou velikost až o 3 cm.

Chrániče na kolečkové brusle

Na brusle dítě vybavte chrániči kolen, loktů a dlaní. Nezbytné je také použití ochranné přilby, zvláště pokud začne dítě jezdit rychleji. Stejně jako na kole uchrání helma dítě před nepříjemným zraněním hlavy.

Jak naučit jezdit dítě na kolečkových bruslích?

  • nejdůležitější je naučit dítě rovnováze - k tomu pomohou brusle se třemi kolečky
  • učte ihned dítě jezdit v mírném předklonu a s pokrčenými koleny
  • začněte na rovině a dávejte pozor na okolí
  • naučte svou ratolest i kontrolovaně padat a brzdit

Kvalitní dětské kolečkové brusle nakupujte výhodně u sportovních odborníků na www.sportilo.cz.

Dětské kolečkové brusle - značky


0 ks zboží: 0 Kč