Dětské snowboardy

A nezapomínáme ani na děti. Sekce dětské snowboardy nabízí velké množství snowboardů. Vybírat si můžete z několika značek jako GRAVITY, HEAD, K2 a další. Tyto firmy se výrobě snowboardového vybavení věnují už několik let, a proto jsou zárukou dobré kvality. Na prodej máme také snowboardy pro děti od známé dětské značky Hello Kity. V současnosti výrobci kladou důraz také na stylový design. Děti si tak můžou vybírat ze spousty barevných a obrázkových snowboardů. Nevíte – li si rady, jak vybrat svému dítěti ten správný snowboard, nebojte se a obraťte se na naše profesionály. Velmi rádi vám s výběrem poradíme! Dětské snowboardy si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Jak si vybrat snowboard?

Máte rádi zmní sporty a láká vás jízda na snowboardu? Pokud se rozhodnete pro jeho koupi je nutné si nejprve ujasnit kritéria pro jeho vuyžití.
Začátečnk zpravidla volí univerzální snowboard (allmountain snowboard) vhodný pro všechny typy terénu – na sjezd, ale také na skoky nebo jízdu volným terénem. Pokročilejší jezdec bude zvažovat spíše freestyle snowboard, s nímž může vydat do snowparku i na rampu, popřípadě zakoupení tvz. freeride snowboardu, který je svými parametry dokonale přizpůsobený pro jízdu ve volném terénu.
Důležitým kritériem je také správná délka snowboardu, jeho šířka, tuhost a pružnost snowboardu a také jeho cena.
Dětský snowboard volíme výškově asi k bradě, ojediněle může být i delší až k nosu dítěte s ohledem na pokročilost jezdce.
Dámský snowboard je konstrukčně mírně odlišný, zpravidla je užší, inzerty pro vázání jsou nepatrně blíže k sobě než u mužského snowboardu a jeho celková konstrukce je měkčí.

Při dopravě na svah pomocí vleku je vhodné také zakoupit samolepící protiskluzové podložky na snowboard tvz. gripy. Gripy se lepí mezi vázání, zpravidla blíže k zadnímu vázání a jejich úkolem je chránit jezdce před pádem v okamžiku, kdy je zadní noha vyjmuta z vázání. Pro bezpečnou jízdu doporučujeme gripy na snowboard těchto značek: Gravity, Lamar, Westige, Sims.

Dětské snowboardy - značky


0 ks zboží: 0 Kč