Brian´s M3 Series INT betony 30 + 1" / White/black/silver (WBKS)

Brankářské betony Brian´s M3 Series INT jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Patří mezi nejpoužívanější betony na hokej pro náročné brankáře.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
14 990 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
3 000 Kč (21%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
11 870 Kč
467,63 €
Cena dnes:
11 990 Kč
Váš výběr: 30 + 1" / White/black/silver (WBKS)
Varianty produktu: (2)

Brankářské betony Brian´s M3 Series INT jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Pružné betony velmi jistě drží na noze a díky své hmotnosti, zpracování a ceně patří ve své kategorii ke špičce.


Nejdůležitějším parametrem těchto betonů je tzv. "E Foam Technology" - pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy - betony M3 Series jsou ve své cenové třídě výjimečně lehké. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S". Hladký, rovný povrch betonů pak přispívá k lepší předvídatelnosti odrazu puku a jeho kontrole.


Betony M3 Series jsou ideální pro brankáře s hybridním i butterfly stylem a pro ty, kteří upřednostňují betony pružnější – dva kolenní ohyby (nad kolenem a pod ním) zaručují dostatečnou ohebnost.


Díky ideálnímu umístění utahovacích pásků drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou. Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné, je proto možné je prodloužit či zkrátit podle potřeby.


Některé části betonů jsou pro lepší komfort odnímatelné, například polstrování v lýtkové oblasti, z vnitřní strany kolen nebo utahovací pásky. Díky všem těmto parametrům je možné betony přizpůsobit přesně dle individuálních požadavků.


Stejně jako všechny produkty Brian´s jsou i tyto betony vyrobeny profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.


Specifikace:

  • revoluční E Foam Technology
  • SubZero design
  • styl: všechny – pružnější, s více body ohybu
  • velmi nízká hmotnost (2,45 kg)
  • hladký, rovný povrch pro lepší předvídatelnost odrazu puku a jeho kontrolu
  • 2 kolenní ohyby
  • vnější materiál: syntetická kůže
  • 9 utahovacích pásků – 3 kožené, 3 na suchý zip, 3 na přezku
  • komfortní čtvercové chrániče stehen z vícevrstvé pěny
  • odnímatelné části

Brankářské betony Brian´s M3 Series INT betony 30 + 1" / White/black/silver (WBKS) je k dispozici skladem dnes pouze za 11 990 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.10.2017, nebo si Brian´s M3 Series INT betony můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brian´s M3 Series INT betony dnes a ušetřete 3 000 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu brankářské betony Brian´s M3 Series INT betony 30 + 1" / White/black/silver (WBKS)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brian´s M3 Series INT betony 30 + 1" / White/black/silver (WBKS)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč